to top
  • Godziny Pracy:

Pon - Pt 8:00 do 17:00

Zadzwoń: +48 727 770 680

Antywindykacja

pomoc prawna świadczona na terenie całego kraju

Pomoc osobom zadłużonym

  • reprezentacja dłużników - pozwanych w sporach sądowych z funduszami sekurytyzacyjnymi - NSFIZ
  • reprezentacja dłużników – pozwanych w sporach sądowych z bankami i parabankami
  • negocjacje ugodowe z wierzycielami
  • eliminacja z obrotu prawnego bankowego tytułu egzekucyjnego
  • usuwanie wpisów w BIG i sprawy o zadośćuczynienie z tym związane
  • kredyty frankowe
  • upadłość konsumencka
  • oddłużanie

Antywindykacja to dziedzina prawa dotycząca szeroko rozumianego oddłużania dłużników – osób posiadających długi w stosunku do wierzycieli masowych, czyli banków, parabanków czy funduszy sekurytyzacyjnych (NSFIZ).

Banki, parabanki i niestandaryzowane fundusze sekurytyzacyjne kierują wobec innych osób bardzo często nieuzasadnione roszczenia. Skutkiem prawidłowo przeprowadzonego procesu antywindykacyjnego jest wyeliminowanie zadłużenia, ewentualnie jego zmniejszenie.

Masz problemy finansowe, a dług się tylko powiększa? Otrzymałeś kolejny pozew o zapłatę albo nakaz zapłaty?

Antywindykacja to dziedzina prawa młoda i dynamicznie rozwijająca się w związku z powszechnie występującym w dzisiejszych czasach zjawiskiem nabywania wierzytelności od banków, parabanków, firm pożyczkowych czy firm świadczących różnego rodzaju usługi np. usługi telekomunikacyjne przez osoby trzecie, najczęściej niestandaryzowane fundusze sekurytyzacyjne (NSFIZ). Celem tych podmiotów jest dochodzenie roszczeń na drodze sądowej, a później egzekucyjnej.

Specjalizuję się w antywindykacji i pomagam dłużnikom w ich prawnej walce przed wątpliwymi roszczeniami wierzycieli masowych. Bez wątpienia w tego typu sporach dłużnik jest stroną słabszą i dlatego rozsądnym jest skorzystanie z fachowej pomocy radcy prawnego. Każdorazowo analizuję sytuację prawną klienta i dobieram, po uprzednim zaakceptowaniu przez klienta, optymalne rozwiązanie problemu związanego zadłużeniem. Świadczę kompleksową obsługę w zakresie antywindykacji - zarówno na etapie postępowania polubownego, czyli przedsądowego, ale również i przede wszystkim sądowego oraz egzekucyjnego.


Kancelaria Radcy Prawnego Mateusz Lisy

Kancelaria Radcy Prawnego
Mateusz Lisy
ul. Wolności 8/10 (1 piętro)
46-300 Olesno
    +48 727 770 680
mlisy@lisykancelaria.pl

Partners